O firmie

Firma Ceba Sp. z o.o. istnieje na rynku już 30 lat. To polska firma z tradycjami i polskim kapitałem założona przez dwóch inżynierów, którzy w latach 90. zaczynali swoją przygodę z tacierzyństwem. Dziś firma zatrudnia zarówno młode, jak i dojrzałe mamy, które wchodzą na rynek pracy. Na pokładzie mamy także babcie, które pamiętają początki firmy i zostaną z nami do samej emerytury. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że 90% naszych pracowników to kobiety – kobiety są siłą naszej firmy!

Firma słynie z produkcji przewijaków różnego rodzaju – jesteśmy liderem w ich produkcji w całej Unii Europejskiej. Produkujemy także pościele, termoopakowania, zestawy pielęgnacyjne oraz nasze słynne poduszki Cebuszki® PHYSIO.

PODUSZKI PHYSIO CZYLI JAK TO SIĘ WSZYSTKO ZACZĘŁO?
Jak to się zaczęło? Pierwsze Cebuszki pojawiły się na polskim rynku w 2010 roku. Nasze poduchy były pierwszymi na rynku poduszkami do karmienia wypełnionymi mikroperłą. Dziś Cebuszka jest znana nie tyko na rynku polskim, ale świetnie radzi sobie w Czechach, na Słowacji, Ukrainie, Rosji, Litwie, Łotwie, Estonii, Węgrzech, Rumunii, Bułgarii, Serbii, a nawet Norwegii czy Danii. Wraz z rozwojem firmy rozpoczęliśmy intensywne prace nad naszą standardową gamą produktów – poduszkami relaksacyjnymi, poduszkami do karmienia dla Mamy i Maluszka. Zawsze słuchamy naszych Klientów – w naszym przypadku ciężarnych i karmiących Mam, gdyż to one posiadają największą wiedzę w tej dziedzinie. Opinie naszych klientek skłoniły nas do nieszablonowego myślenia o naszym standardowym produkcie. Okazało się, że poduszki do karmienia i spania podczas ciąży są często przechwytywane przez innych członków rodziny, np. partnerów, babcie i dziadków, a także starsze dzieci. Po co? – zapytacie. Poduchy były wykorzystywane do niecodziennych i nietypowych, jak nam się wydawało, celów, np. wygodne ułożenie ciała przed TV, podparcie dla kręgosłupa podczas ćwiczeń fizjoterapeutycznych czy też odnalezienie wygodnej pozycji przy długotrwałym unieruchomieniu (złamana noga lub przebyta operacja). Tak właśnie zaczął się proces przygotowujący nas do wielkiej cebuszkowej rewolucji.